13.05. – 19.05.2018

1. Pán Boh zaplať za milodary, ktoré venujete pri dnešnej zbierke na katolícke masmédiá.
  2. Na budúcu nedeľu bude pri sv. omšiach zbierka na náš kostol.
  3. V utorok sa vo farnosti Povýšenia sv. Kríža v Snine uskutoční celodekanátne mariánske večeradlo so začiatkom o 8:00 hod. a o 9:00 hod. sv. omša za účasti kňazov nášho sninského dekanátu z príležitosti kňazských rekolekcií. Srdečne pozývame. Z tohto dôvodu bude u nás sv. omša o 6:30 hod.
  4. V piatok o 15:00 hod. spoločne prežijeme Hodinu Božieho milosrdenstva pred vyloženou Sviatosťou oltárnou. Poklona potrvá do 17:45 hod., kedy bude krátka eucharistická adorácia a požehnanie. O 18:00 hod. sv. omša.
  5. Na budúcu sobotu vás srdečne pozývame na spoločné slávenie Turíčnej vigílie, o 18:00 hod. v kostole Povýšenia sv. Kríža.
  6. Od pondelka do soboty sa  v závere každej sv. omše budeme spoločne modliť deviatnik k Duchu Svätému.
  7. Budúcou nedeľou Zoslania Ducha Svätého končíme veľkonočné obdobie. Ten, kto sa zúčastní na verejnom speve hymnu Veni Creator, môže za obvyklých podmienok získať úplné odpustky.
  8. Pozývame na stretnutie Rodiny Nepoškvrnenej, ktoré sa uskutoční v sobotu 23.06.2018 v kostole Preblahoslavenej Panny Márie, Matky Cirkvi, na Turzovke – Živčákovej. Záujemcovia nahláste sa u p. Gribaninovej.
  9. Kancelária:  V tomto  týždni ZATVORENÁ. Svoje úradné záležitosti si môžete vybaviť po predchádzajúcom telefonickom dohovore.

Tento mesiac2096